Press ESC to close

SP 34 Gdynia: Informacje i aktualności ze Szkoły Podstawowej nr 34 w Gdyni

SP 34 w Gdyni: informacje i aktualności ze szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni to jedna z najlepszych szkół w regionie Trójmiasta. Od lat kształci ona dzieci i młodzież z powodzeniem, skutecznie wprowadzając nowoczesną edukację i czerpiąc z najlepszych praktyk pedagogicznych. W niniejszym artykule przedstawimy najważniejsze informacje i aktualności związane z tą placówką.

Historia SP 34 w Gdyni

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni została założona w roku 1946. Początkowo zajmowała niewielkie pomieszczenia, a dyrektorem szkoły był pani Maria Kowalska. Z biegiem lat szkoła się rozwijała i poszerzała swoją ofertę edukacyjną. Obecnie w szkole uczy się ponad 800 uczniów, którzy mają do swojej dyspozycji bogato wyposażone sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę, salę gimnastyczną, boisko i wiele innych udogodnień.

Oferta edukacyjna

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni oferuje wiele ciekawych zajęć i aktywności pozalekcyjnych, które pozwalają uczniom rozwijać swoje zainteresowania i talenty. W ramach oferty edukacyjnej można skorzystać z:

  • zajęć sportowych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, gimnastyka artystyczna, karate, pływanie),
  • kółek zainteresowań (np. językowy, teatralny, plastyczny, informatyczny),
  • konkursów i olimpiad przedmiotowych,
  • akcji charytatywnych i wolontariatu.

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele w SP 34 to doświadczeni i wykształceni pedagodzy, którzy z pasją i zaangażowaniem uczą dzieci. Zabawy i zajęcia dydaktyczne prowadzą w sposób przystępny i interesujący, wykorzystując najnowsze metody nauczania. W szkole działa również pedagog szkolny, który pomaga uczniom radzić sobie z trudnościami i wspiera ich w rozwoju.

Realizacja programów edukacyjnych

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni realizuje różne programy i projekty edukacyjne, które mają na celu rozwijanie umiejętności i kompetencji uczniów. W ostatnim czasie w szkole zostały wdrożone takie projekty jak:

  • “Szkoła bez przemocy”,
  • “Czysta woda, czyste powietrze”,
  • “Język angielski w praktyce”.

Dzięki tym programom uczniowie rozwijają swoją kreatywność, myślenie krytyczne i umiejętności miękkie.

Rodzice w SP 34

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni stawia na współpracę z rodzicami uczniów. Dzięki temu uczniowie otrzymują wsparcie nie tylko w szkole, ale również w domu. Szkoła organizuje spotkania dla rodziców, rozmowy indywidualne z nauczycielami i dyrekcją oraz różnego rodzaju akcje, które integrują społeczność szkolną. Wszystko po to, by uczniowie mogli rozwijać swoje talenty i umiejętności, a szkoła była miejscem, gdzie chętnie się uczą i spędzają czas.

Podsumowanie

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni to przede wszystkim miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie i z szacunkiem. To szkoła, która dba o swoich uczniów i rozwija w nich wartości, takie jak uczciwość, odpowiedzialność, szacunek dla innych. Wszystko to sprawia, że szkoła ta zyskuje coraz większą popularność i cieszy się uznaniem rodziców oraz społeczności lokalnej.